Sedomix mikstura na uspokojenie

Cze 2, 2016

0

Sedomix mikstura na uspokojenie

Sedomix jest ziołowym preparatem zalecanym w stanach ogólnego pobudzenia nerwowego, napięcia, niepokoju i trudnościach w zasypianiu. Można go kupić w aptece bez recepty. Tak jak wiele leków ziołowych jest obecny w sprzedaży od wielu lat co jest potwierdzeniem jego skutecznego działania.

sedomixW skład Sedomixu wchodzą wyciągi i nalewki ziołowe. Są to: wyciąg z szyszek chmielu, wyciąg z owsa, nalewka z dziurawca, wyciąg z ziela melisy, nalewka z owocu róży, nalewka z korzenia kozłka i nalewka z kwiatostanu głogu. Składniki te działają uspokajająco, wyciszająco i pomagają zasnąć ale lek musi być stosowany regularnie przez dłuższy okres czasu.

Należy zwrócić uwagę na to, że w składzie Sedomixu jest nalewka z dziurawca. Niestety może ona powodować uwrażliwienie skóry na światło. W związku z tym osoby z jasną karnacją powinny unikać ekspozycji na słońce i inne źródła promieniowania UV. Dziurawiec nie powinien być stosowany również e ciąży i przez matki karmiące.

Sedomixu nie powinny też stosować dzieci do 12 roku życia oraz osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przeciągu dwóch godzin po zażyciu preparatu nie wolno prowadzić pojazdów mechanicznych.

Przy wszelakich stanach napięcia nerwowego, stresu i przy zaburzeniach snu, lepiej zacząć leczenie od stosowania preparatów ziołowych. Mogą one pomóc i nie powodują przyzwyczajenia tak jak leki syntetyczne. Jednak trzeba pamiętać, że przy braku poprawy należy zgłosić się do lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *