Sedomix mikstura na uspokojenie

Cze 2, 2016

0

Sedomix mikstura na uspokojenie

Sedomix jest ziołowym preparatem zalecanym w stanach ogólnego pobudzenia nerwowego, napięcia, niepokoju i trudnościach w zasypianiu. Można go kupić w aptece bez recepty. Tak jak wiele leków ziołowych jest obecny w sprzedaży od wielu lat co jest potwierdzeniem jego skutecznego działania.

sedomixW skład Sedomixu wchodzą wyciągi i nalewki ziołowe. Są to: wyciąg z szyszek chmielu, wyciąg z owsa, nalewka z dziurawca, wyciąg z ziela melisy, nalewka z owocu róży, nalewka z korzenia kozłka i nalewka z kwiatostanu głogu. Składniki te działają uspokajająco, wyciszająco i pomagają zasnąć ale lek musi być stosowany regularnie przez dłuższy okres czasu.

Należy zwrócić uwagę na to, że w składzie Sedomixu jest nalewka z dziurawca. Niestety może ona powodować uwrażliwienie skóry na światło. W związku z tym osoby z jasną karnacją powinny unikać ekspozycji na słońce i inne źródła promieniowania UV. Dziurawiec nie powinien być stosowany również e ciąży i przez matki karmiące.

Sedomixu nie powinny też stosować dzieci do 12 roku życia oraz osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przeciągu dwóch godzin po zażyciu preparatu nie wolno prowadzić pojazdów mechanicznych.

Przy wszelakich stanach napięcia nerwowego, stresu i przy zaburzeniach snu, lepiej zacząć leczenie od stosowania preparatów ziołowych. Mogą one pomóc i nie powodują przyzwyczajenia tak jak leki syntetyczne. Jednak trzeba pamiętać, że przy braku poprawy należy zgłosić się do lekarza.